Misyonumuz

Yarım asrı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile başta Türk sanayisinin ihtiyacı olan genleşme tankları üretiyoruz.

VİZYON

Daima üreten, yatırımları ile büyüyen ve Türkiye’ye değer katan küresel bir aktör olmak.

HEDEFİMİZ

Sahip olduğumuz saygınlıktan ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz her alanda global oyuncu olmak ve Türk sanayisinin gelişimine öncü firma olarak katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

LİDERLİK

Var olduğumuz tüm sektörlerde öncü ve lider firma olmak için durmadan üreteceğiz.

KALİTE VE PERFORMANS

Ürün ve hizmetlerimizi; uluslararası belirlenen standartlarda müşterilerimize sunmak ve takip ettiğimiz parametreler ile performansımızı artırmak için çalışacağız.

GELİŞİM, DEĞİŞİM

Sektörümüzdeki ve teknolojideki gelişmeleri/yenilikleri takip ederek yeteneklerimizi geliştirecek, firmalarımızın güncel kalmasını sağlayacağız.

Misyonumuz

Ürünlerimiz

Eagle olarak sunduğumuz hizmetleri sizler için sıraldık, daha fazla bilgi için lütfen hizmet detaylarını inceleyin.

Kalite Yönetimi

Kalite denildiği zaman akla ilk gelen marka olma özelliğini kurulduğu ilk günden bugüne dek hep koruyan ve geliştiren Eagle, sürekli gelişimin dünya üzerindeki en büyük örneklerindedir. “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışı ile üretim yapan Eagle, çalışanlarını sürekli eğiterek, kalite çemberinin birer parçası haline getirmektedir. Öncelikle çalışan kalitesi ile gelişimin  sürekli olacağına inanılan Eagle’da herkes yaptığı işin kırmızı baretlisidir. Dünyanın her noktasına ürün ve hizmet sunan Eagle, müşteri memnuniyetine önem vererek sürekli gelişimini şekillendirmektedir. Teknolojik yatırımların hiç hız kesmediği Eagle’da, ortaya çıkan ürünler uluslararası standartlara göre üretilmektedir. Teknolojik yatırımların ve insan yatırımının mükemmel bileşkesi olarak üretilen ürünler, firmamız için gurur vericidir. Müşteri beklentilerini karşılamakla kalmayıp, hem kendimizi hem de sunduğumuz ürün ve hizmet ile ülkemizi geliştiriyoruz. Her zaman ilkleri başaran KBS, Eagle markası ile üretimlerini gerçekleştirirken sahip olduğu kalite belgeleri ile de küresel pazardaki  en güçlü konuma sahiptir.

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi
Kalite denildiği zaman akla ilk gelen firma
Sürekli gelişim
''Toplam Kalite Yönetimi” anlayışı ile üretim
Dünyanın her noktasına ürün ve hizmet.

Blog