Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda1945 yılından beri metali şekillendirerek büyüyor, gelişiyor, araştırıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Şirketimizin köklü geçmişi bugün 4. nesil ile kendini yenileyerek yeni markalarıyla hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Eagle, bu yenilikçi bakış açısıyla yapılandırılmış yeni bir marka olarak Kartal Grup çatısı altında Genleşme Ve  Hidrofor Tankları sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Yüksek kalitede hizmet ve üretim prensibi ile yola çıkan Eagle, diğer grup şirketlerinde olduğu gibi tüm üretim prosesini kendi bünyesinde, üstün mühendislik çalışmaları ile gerçekleştirmektedir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası destek hizmetlerinde müşteri memnuniyetindeki başarımız, bakış açımız ve bunu sağlayan yatırımdan beslenmektedir.

Türk mühendislerinin yılların vermiş olduğu tecrübeyle geliştirdiği tamamen yerli ürünlerimiz, gerekli kalite belgelerine ve uluslararası akreditasyonlara sahiptir.

 AR-GE sürekliliği sayesinde; ekonomik anlamda, yüksek verim sağlayan ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olan Eagle Genleşme  ve Hidrofor Tankları, 6-10-16 ve 25 BAR basınçlarında,  2 lt ve 10.000 lt hacim aralığında  üretilmektedir.

Güven odaklı yüksek kalite...

Diğer Kurumsal Sayfalarımız