HAKKIMIZDA

By Kartal Bombe & Basınçlı Kaplar A.Ş

1945 yılından beri metali şekillendirerek büyüyor, gelişiyor, araştırıyor ve yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Şirketimizin köklü geçmişi bugün 4. nesil ile kendini yenileyerek yeni markalarıyla hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Eagle, bu yenilikçi bakış açısıyla yapılandırılmış yeni bir marka olarak Kartal Group çatısı altında Genleşme Hidrofor Tankları, Basınçlı Kaplar ve Ağır Ekipmanlar sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Yüksek kalitede hizmet ve üretim prensibi ile yola çıkan Eagle, diğer grup şirketlerinde olduğu gibi tüm üretim prosesini kendi bünyesinde, üstün mühendislik çalışmaları ile gerçekleştirmektedir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası destek hizmetlerinde müşteri memnuniyetindeki başarımız, bakış açımız ve bunu sağlayan yatırımdan beslenmektedir.

Türk mühendislerinin yılların vermiş olduğu tecrübeyle geliştirdiği tamamen yerli ürünlerimiz, gerekli kalite belgelerine ve uluslararası akreditasyonlara sahiptir.

 AR-GE sürekliliği sayesinde; ekonomik anlamda, yüksek verim sağlayan ve yenilikçi bir bakış açısına sahibiz.

75+

Yıldan Fazla Tecrübemizle...

MİSYONUMUZ

Yarım asrı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile başta Türk sanayisinin ihtiyacı olan genleşme tankları üretiyoruz.

VİZYON

Daima üreten, yatırımları ile büyüyen ve Türkiye’ye değer katan küresel bir aktör olmak.

HEDEFİMİZ

Sahip olduğumuz saygınlıktan ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz her alanda global oyuncu olmak ve Türk sanayisinin gelişimine öncü firma olarak katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

LİDERLİK

Var olduğumuz tüm sektörlerde öncü ve lider firma olmak için durmadan üreteceğiz.

KALİTE VE PERFORMANS

Ürün ve hizmetlerimizi; uluslararası belirlenen standartlarda müşterilerimize sunmak ve takip ettiğimiz parametreler ile performansımızı artırmak için çalışacağız.

GELİŞİM, DEĞİŞİM

Sektörümüzdeki ve teknolojideki gelişmeleri/yenilikleri takip ederek yeteneklerimizi geliştirecek, firmalarımızın güncel kalmasını sağlayacağız.

BASIN KİTİ

LOGOMUZU İNDİRİN

Registration

Forgotten Password?